cz  |  en

DRUHY ZPRACOVÁVANÝCH OBALŮ

Kvalitní výrobek potřebuje kvalitní obal. Správně zabalené potraviny, léky i průmyslové produkty mají delší životnost, protože jsou chráněny před vnějšími vlivy, které by je mohly poškodit. Klimatické změny, mechanické poškození, biologický rozklad nebo chemické narušení, tomu všemu může vhodně zvolený a správně zpracovaný obal zabránit.

Obal ale není jen ochrana. Představuje první kontakt zákazníka s vaším produktem. V oblasti marketingu se na obal klade velký důraz, protože může k výrobku přilákat pozornost. Bezchybné zpracování v kombinaci s tím správným reklamním designem mohou vzbudit zájem a v konečném důsledku i zvýšit prodej. Kromě esteticky přívětivého vzhledu také obal obsahuje základní informace o výrobku a o společnosti, která ho prodává. Věříme, že své logo byste měli umístit na ten nejlepší možný obal, jedině tak si zákazníci spojí vaše jméno s kvalitou a spolehlivostí.

Naše společnost dodává stroje pro balení do 11 různých typů sáčků v různých materiálových provedeních, od klasického papírového, až po dnes velmi oblíbené plastové sáčky typu doypack nebo stabilo. Sáčky jsou formovány kolem tubusu a směrem dolů pak plněny odměřenou dávkou produktu. Na strojích pracujících v kontinuálním i krokovém režimu lze tvořit sáčky až do velikosti 70 litrů. V případě, že vás žádný konkrétní druh obalu nezaujal, neváhejte se zeptat na naší telefonní lince, nebo si domluvte schůzku s našimi odborníky. Vycházíme vstříc všem atypickým požadavkům a pokusíme se s vámi najít optimální řešení pro vaše konkrétní potřeby a ideální obal pro váš produkt.

ŘEKLI O NÁS

Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace