cz  |  en

VERTIKÁLNÍ BALÍCÍ STROJE

Vertikální balicí stroje se liší od horizontálních balicích strojů pohybem obalové fólie po tubusu, který zde probíhá shora dolů, nikoli zleva doprava či naopak. Mezi našimi vertikálními balicími stroji najdete jak základní či rozšířené varianty, tak i ekonomickou verzi strojů s optimalizovaným poměrem mezi výkonem a cenou.
Masivně řešená konstrukce tohoto stroje je vhodná pro plnění pytlů o objemu do 50 l.
Vertikální balící stroj BSV 32 vybavený elektronicky řízenými servomotory a předními značkovými komponenty.
Tento kontinuální balicí stroj je předurčen k vysokým výkonům a zabalí i velmi velké množství Vašeho produktu v krátkém časovém horizontu a díky tomu šetří Váš drahocenný čas i peníze.
Opravdu masivní a robustní stavebnicová konstrukce dělá z tohoto stroje spolehlivého pomocníka pro balení velkoobjemových dávek, dokáže zabalit pytle až o objemu 70 l.
Komfortní, robustní a vysoce výkonný stroj, který se, jak už napovídá název, hodí pro všechny možné druhy sáčků a příslušenství.

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 

ŘEKLI O NÁS

Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace