cz  |  en

STROJE PRO SKUPINOVÉ BALENÍ - SMRŠTITELNÝ TUNEL

Balicí stroje pro skupinové balení zboží mohou díky smrštitelnému tunelu vytvářet skupiny balených produktů podle potřeb zákazníka. Nadávkované a již jednotlivě zabalené zboží v sáčcích se v požadovaném počtu zabalí a zataví do tepelně smrštitelného obalu.
BSF 25 je balicí stroj pro skupinové balení produktů, které jsou již v předchozích krocích zabalené na dávkovacích plnících a balicích strojích do různých obalů.

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 

ŘEKLI O NÁS

Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace