cz  |  en

STROJE PRO BALENÍ DO HOTOVÝCH SÁČKŮ

Stroje pro balení produktů do hotových sáčků jsou zvláště vhodné pro balení potravin, jako je káva, luštěniny, obilniny či cukr, sůl, mouka a další sypké zboží. Produkty se balí do hotových sáčků s křížovým dnem a postranními záhyby typu J. Provedení strojů na balení je buď simplexové, nebo duplexové. Varianta DUPLEX na rozdíl od SIMPLEX stroje odebírá ze zásobníku na balení rovnou 2 sáčky a proces balení tak významně urychluje.
Plnicí a uzavírací stroj na balení do hotových sáčků typu BPU 42 SIMPLEX má rotorovou konstrukci.
Plnicí a uzavírací stroj liniové konstrukce je určen pro balení sypkého a drobného kusového zboží do předem zhotovených papírových složených sáčků s křížovým dnem a postranními záhyby.

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 

ŘEKLI O NÁS

Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace