cz  |  en
ŠPIČKOVÝ SERVIS JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Na bezproblémový chod vašich strojů dohlédnou naši servisní technici. Servis do 24 hodin, prodloužená záruka a vzdálená správa zaručí provoz bez starostí.

+420 602 490 772   |   servis@appecastro.cz

nebo si servis objednejte prostřednictvím následujícího formuláře.

OBJEDNAT SERVIS STROJE

+420 602 490 772   |   servis@appecastro.cz

Ke kompletní péči o naše partnery patří samozřejmě záruční a pozáruční servis. Abychom vám mohli zaručit bezstarostný provoz v oblasti balení, jsou vám na zvláštní telefonní lince k dispozici naši operátoři, kteří mají na starost vaše potíže rychle a efektivně vyřešit. Koupí technologie od naší společnosti si můžete být jistí, že Appec Astro na sebe přebírá zodpovědnost za hladké fungování vašich balicích linek. Nikdo nerozumí našim strojům lépe, než my sami a proto můžeme nabídnout špičkový servis. Záleží nám na spokojenosti každého z našich obchodních partnerů a spolehlivý a rychlý servis jsou toho neoddělitelnou součástí.

U každé technologie z dílny Appec Group klademe důraz na spolehlivost, kvalitu a snažíme se předcházet jakýmkoli potížím díky pečlivé konstrukci. Většinu softwarových chyb jsme schopni opravit, aniž by někdo musel přímo navštívit váš provoz a to díky možnosti vzdáleného přístupu. Když nabízíme komplexní servis, myslíme to vážně a proto u nás můžete technologie zakoupit, nechat seřídit i opravit a to včetně obstarání náhradních dílů. Na všechny vaše možné problémy stačí jedno jediné telefonní číslo nebo objednací formulář na našich stránkách.

Obzvlášť servis ocení ti, kteří si u nás zakoupí atypický stroj, vytvořený přesně na míru jejich potřebám. Díky tomu, že přesně víme, jaké jsou vaše požadavky, a vyznáme se ve vaší balicí lince, dokážeme rychle rozpoznat kde je problém a stejně rychle ho poté vyřešit. Kromě pomoci v případě poruchy nabízíme také periodický preventivní servis a seřízení, které přispívají k hladkému fungování všech balicích strojů a příbuzných technologií.

Servisní formulář

*
*
*
*
Položky označené * musí být vyplněny.
*

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace