cz  |  en

POLOAUTOMATICKÉ STROJE

Navažovací a dávkovací zařízení se hodí pro balení různých druhů potravin a produktů do sáčků, pytlů, krabic či dalších obalů většího rozměru. Dávkování zboží zajišťují buď horizontální šnekové podavače, nebo vibrační žlaby. Hlavní výhodou těchto navažovacích a dávkovacích zařízení je možnost jednoduše a rychle měnit druh a hmotnost dávky zboží.
EPV – 2 a EPS – 2 jsou elektronická poloautomatická dávkovací zařízení, určená pro navažování a dávkování většího množství zboží.
EPV – 2 a EPS – 2 jsou elektronická poloautomatická dávkovací zařízení, určená pro navažování a dávkování většího množství zboží.

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 

ŘEKLI O NÁS

Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace