cz  |  en

O SPOLEČNOSTI

Věnujte se tomu, v čem jste dobří,a balení nechte na nás.

První pohled někdy stačí, aby byl zákazník přesvědčen o nákupu vašeho výrobku. Věříme, že kvalitní výrobky si zaslouží kvalitní obal a proto nabízíme komplexní řešení pro dávkování a balení. Ať už podnikáte v jakékoli oblasti, dokážeme vám díky 20leté zkušenosti na trhu navrhnout, sestrojit a dodat linku, která kompletně automatizuje celý proces balení až po expedici k zákazníkům.

Společnost Appec Group, a.s. se již dvacet let specializuje na výrobu balicích technologií. V našem sortimentu najdete originální balicí stroje, dávkovače, detektory a mnohé další. Díky mnohaleté praxi dokážeme řešit také různé atypické návrhy. Dodáváme balicí stroje nejrůznějších velikostí a výkonů, od univerzálních a jednoduchých až po vysoce výkonné kontinuální balicí stroje. Naše technologie se uplatní v potravinářském, ale také farmaceutickém nebo chemickém průmyslu.

Stroje i servis na jednom místě

Uživatelská přívětivost je pro nás prioritou nejen při konstrukci stroje ale také u poskytování celkového servisu. Pro své zákazníky chceme být dlouhodobým partnerem, na kterého se mohou spolehnout. Naše práce pro vás rozhodně nekončí dodáním strojů či linky. Proto kromě záruky na všechny stroje nabízíme také záruční i pozáruční servis s garantovaným příjezdem technika během 24 hodin, tak aby váš provoz nemusel být nikdy přerušen na příliš dlouhou dobu. U softwarových chyb dokážeme velmi často odstranit problém i na dálku, díky vzdálenému přístupu. Přes zvláštní telefonní linku u nás můžete objednat náhradní díly, průběžný servis i opravu.

Maximální efektivita, minimální náklady

Společnost Appec Group, a.s. si stanovuje vysokou laťku kvality svých výrobků tak, abychom mohli naplnit požadavky svých zákazníků a ti se k nám pak rádi vraceli. Při konstrukci balicích strojů se soustředíme na výkon, spolehlivost, rychlost a uživatelskou přívětivost, která společně s kompletním servisem povede ke spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků. Problém pro nás nepředstavují ani atypické zakázky, které vnímáme jako výzvu a máme rozsáhlé zkušenosti s jejich řešením. Díky našim odborníkům můžete na jednom místě získat přesně to, co potřebujete, bez zbytečných vedlejších výdajů.

 Váš tým Appec Astro

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace