cz  |  en

MOŽNOSTI ÚVĚRU

Kromě kvalitních strojů, jejich servisu a údržby nabízíme také pomoc při financování jejich pořízení. Jednou z možností je asistence při získávání dotace na modernizaci vašeho vybavení. Pokud máte zájem spíše o bankovní financování, i zde vám můžeme vyjít vstříc a usnadnit vám cestu k novým balícím a dávkovacím technologiím. Navázali jsme dlouhodobou spolupráci s bankovními partnery a tak vám můžeme nabídnout nejnižší úrokovou sazbu – často dokonce nižší než byste získali u své banky. Zprostředkovat vám na nákup našich strojů můžeme jak klasický leasing, tak operativní leasing. V tom případě v podstatě platíte měsíční pronájem stroje a na konci smluvné doby nabízíme možnost zpětného odkupu stroje, který jste u nás pořídili.

Rozumíme vašim potřebám nejen v oblasti strojů, ale díky dlouholeté zkušenosti s prodejem chápeme i vše, co je potřeba kolem jejich pořizování. Jsme přesvědčeni, že naše stroje jsou to nejlepší, co můžete do balícího procesu ve své firmě implementovat a uděláme všechno proto, abyste neměli finanční potíže s jejich nákupem. Obraťte se tedy na nás a s pomocí našich partnerů vás provedeme celým procesem, na jehož konci stojí nové balící technologie.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace