cz  |  en

MOŽNOSTI DOTACE

Nákup nového technologického vybavení představuje finanční zátěž, jedná se ale o důležitý krok v každém podnikání, který v dlouhodobém časovém horizontu přinese úspory díky efektivnější výrobě. Přesto chápeme, že jako prvotní investice může nákup strojů finančně zatížit rozpočet firmy. Proto nabízíme kromě kvalitních strojů, jejichž koupě se vám vyplatí, také pomocnou ruku při shánění prostředků pro jejich pořízení. Dotace jsou skvělým způsobem jak získat peníze pro svoje podnikání, mnoho lidí ale odradí komplikovaný byrokratický proces. S pomocí nás a našich partnerů vám zpracovávání žádostí o dotace výrazně usnadníme. Úspěšnost žádostí, které jsme pomohli našim klientům vyřídit, přesahuje 90 % a partneři, kteří jsou na dotace odborníky, s vámi budou dále spolupracovat až do dokončení celého procesu a získání dotace. Klient samozřejmě platí za tuto službu až v momentě, kdy dojde ke schválení dotace.

Vyřídit dotaci může být dlouhý, složitý a náročný proces, který mnoho lidí odradí. S naší pomocí se ale můžete v klidu soustředit na svoje podnikání, zatímco o komunikaci ohledně dotací se budeme starat my a naši specializovaní partneři. Starosti s financováním technologické modernizace vašeho podniku tak můžete hodit za hlavu.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace