cz  |  en

Soustřeďte se na to, v čem jste dobří
a balení nechte na nás.

První pohled někdy stačí, aby byl zákazník přesvědčen o nákupu vašeho výrobku. Věříme, že kvalitní výrobky si zaslouží kvalitní obal a proto nabízíme komplexní řešení pro dávkování a balení. Ať už podnikáte v jakékoli oblasti, dokážeme vám díky 20leté zkušenosti na trhu navrhnout, sestrojit a dodat linku, která kompletně automatizuje celý proces balení až po expedici k zákazníkům. Společnost Appec Group, a.s. se již dvacet let specializuje na výrobu balicích technologií. V našem sortimentu najdete originální balicí stroje, dávkovače, detektory a mnohé další. Díky mnohaleté praxi dokážeme řešit také různé atypické návrhy. Dodáváme balicí stroje nejrůznějších velikostí a výkonů, od univerzálních a jednoduchých až po vysoce výkonné kontinuální balicí stroje, které umí balit dávky až o objemu 70 litrů. Naše technologie se uplatní v potravinářském, ale také farmaceutickém nebo chemickém průmyslu.

Obraťte se na nás a nechte si navrhnout optimální řešení pro svou výrobu.

 

VÍCE O SPOLEČNOSTI


FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 
ZABALÍME COKOLIV SI VYMYSLÍTE

Nevíte si rady s výběrem balicího stroje nebo linky? Vyberte balenou komoditu a druh obalu, a my vám nabídneme varianty vhodných strojů

KATALOG STROJŮ

ŠPIČKOVÝ SERVIS JE SAMOZŘEJMOSTÍ

Na bezproblémový chod vašich strojů dohlédnou naši servisní technici. Servis do 24 hodin, prodloužená záruka a vzdálená správa zaručí provoz bez starostí.

+420 602 490 772   |   servis@appecastro.cz

nebo si servis objednejte prostřednictvím následujícího formuláře.

OBJEDNAT SERVIS STROJE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace