Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

O společnosti AppecAstro

Naši zákazníci se setkávají s balicími stroji obchodní značky AppecAstro od roku 1998

Obchodní společnost Appec Group, a. s. uvádí na trh nejen výrobky vlastní, ale i jiných světových výrobců pro balení a dávkování potravinářských, chemických, farmaceutických a průmyslových produktů.

Konkurenční výhody

Mezi hlavní konkurenční výhody společnosti Appec Group, a.s. patří vysoká kvalita a přesnost výrobků, flexibilní přístup k požadavkům zákazníků a možnost individuálních řešení, tedy zakázkové řešení, úpravy na míru, časová flexibilita realizace zakázky. Hlavní prioritou společnosti je spokojenost zákazníka.

Jsme výrobcem vertikálních balicích strojů a linek

Výkon, kvalita, spolehlivost, uživatelská přívětivost, rychlá servisní podpora, to jsou hlavní zásady, kterými se řídíme při konstrukci našich balicích strojů.

V roce 2008 jsme převzali hlavní část výrobního programu tradičního českého výrobce balicích strojů Sellier & Bellot stroje s. r. o. Navázali jsme tak na zkušenosti a více než 60letou tradici. Naše společnost se tak stala předním výrobcem linek pro dávkování a balení sypkých produktů do hotových sáčků v rozsahu balení od objemu 0,5 litru až po velkoobjemové produkty o celkové hmotnosti 25 kg.

Našim hlavním výrobním programem jsou vertikální balicí stroje nejrůznějších velikostí a výkonů. Zákazníkům můžeme nabídnout jednoduché, univerzální, ekonomicky velmi výhodné balicí linky, ale i výkonné kontinuální balicí stroje, stejně tak i stroje pro velká balení dávek o objemu až 70 litrů.

Jediní výrobci kombinačních vah

Mezi naši vlastní produkci patří celá škála dávkovačů pro nejširší možné použití v potravinářském, ale i nepotravinářském průmyslu. Kromě dávkovačů objemových, proudových lineárních vah a kusových zakladačů jsme současně na tuzemském trhu jediní výrobci kombinačních vah.

Sekundární balení a kartonovací stroje

Mimo primární balení zboží nabízíme zákazníkům i sekundární, takzvané expediční balení – řazení baleného zboží do skupin, fixace skupiny pomocí teplem smrštitelné fólie.

Společnost Appec Group, a. s. je  také dodavatelem automatických linek pro balení do papírových krabiček (kartonů) – kartonovacích strojůpaletizačních linek. V naší nabídce zákazníci najdou krokové i kontinuální horizontální kartonovací stroje včetně kompletních linek pro balení širokého sortimentu zboží. Nabízíme jak poloautomatické, tak i automaty pro vysoké výkony.

Jsme dodavateli paletizační linky na všechny běžné druhy zboží a obalů, od nižších výkonů až po nejvyšší. V závislosti na konkrétní aplikaci můžeme nabídnout našim zákazníkům konvenční nebo robotické paletizátory.

Automatizace balení zboží od A do Z

Svojí nabídkou balící technologie zajišťujeme automatizaci procesu balení zboží – dopravu baleného produktu, dávkování, vlastní balení, expediční balení a vlastní expedici produktu tak, abychom přinesli našim zákazníkům vysokou užitnou hodnotu, maximální efektivitu procesů a minimalizaci výrobních nákladů.

Servisní formulář

Kontakt

Appec Group, a.s.
Sokolova 32, 619 00 Brno - Horní Heršpice
tel: +420 515 917 424
IČO: 25533690
DIČ: CZ25533690