Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Expedice nového vertikálního balicího stroje BSV 21

Publikováno: 28. 8. 2017

V posledním měsíci jsme mimo jiné projekty expedovali balicí stroj pro našeho velmi významného zákazníka, který působí celosvětově v chemickém a slévárenském průmyslu.

Předmětem projektu byl vertikální balicí stroj BSV 21, který představuje základní ekonomickou verzi balicích strojů. Balící stroj byl vyroben a sestaven tak, aby vyhovoval požadavkům a nárokům firmy. Spolu s balicím strojem byla dodána plnička tekutin s napojením na stávající čerpadlo, které tekutinu dostává do stroje a ten následně daný produkt zabalí.

V případě našeho zákazníka bylo produktem tekuté lepidlo. Projekt byl koncipován na dvě možnosti balení do sáčků. První možností je sáček se šikmým střihem a druhou možností je sáček s rovným střihem. Tuto obměnitelnost sáčků zajišťují otočné čelisti.

Součástí tohoto stroje byl i odsunový dopravník ODU2, který odsouvá již hotový zabalený produkt dále, kde si jej bere obsluha a skládá do krabic. Na žádost zákazníka jsme přibalili sadu základních náhradních dílů.

Servisní formulář

Kontakt

Appec Group, a.s.
Sokolova 32, 619 00 Brno - Horní Heršpice
tel: +420 515 917 424
IČO: 25533690
DIČ: CZ25533690